Про нас

Торгова марка «Аліса Лайн» відома в Україні та інших країнах СНД своїм виробництвом литий водонепроникного взуття з ПВХ.

Вашій увазі пропонується широкий асортимент жіночого, чоловічого та дитячого гумового взуття. При виготовленні даної продукції застосовується сучасне італійське обладнання «Ottogalli», «Main Group S.p.A.»

Гумове взуття виготовляється з високоякісних матеріалів і первинної сировини, які мають відповідні сертифікати. Власне швейне виробництво, а також потужне модельно-конструктивне бюро компанії «Аліса Лайн», дозволяє оперативно реагувати на споживчий попит. А домогтися індивідуальності виробленої продукції допомагає ексклюзивна забарвлення, яка розробляється в Італії.

Продукція компанії «Аліса Лайн» представлена в таких великих торгових мережах України як Епіцентр, Лідер, Антошка, Плато і ін.

У нас Ви можете придбати гумові чоботи жіночі різних моделей і забарвлень. Взуття виготовляється з високоякісних матеріалів, завдяки чому відсутній специфічний гумовий запах. Ми здійснюємо оперативну обробку та оформлення замовлень. А низькі ціни на якісну продукцію не змусять Вас сумніватися в правильності вибір а. ТОВ «Аліса Лайн» також займається виробництвом зимового дитячого взуття з ПВХ. Завдяки використанню італійського матеріалу SEBS, з якого виготовляється калоша, взуття може витримувати екстремальний ті якостей.

Гумове взуття для дітей стійка до впливу хімічних реактивів, а також миючих і абразивних засобів. Володіє антибактеріальними властивостями.

Для зимових моделей використовується утеплювач з якісною овечої вовни. Купити дитячі гумові чоботи при оптимальній вартості і максимальній якості можна в нашому інтернет-магазині. Купуйте український сертифікований товар. Більш детально ознайомитися з каталогом продукції торгової марки «Аліса Лайн» можна на сайті компанії.

Тепер Ви особисто можете переконатися у відмінній якості гумового взуття. Компанія має як роздрібну мережу збуту, так і оптову. Ми співпрацюємо з багатьма торговими мережами. У наших найближчих планах - збільшити асортимент виробленого товару і кількість партнерів.

Своїм клієнтам ми надаємо не тільки індивідуальний підхід і внімат Єльне відношення, але і максимально вигідні та зручні умови оплати. Вся продукція торгової марки «Аліса Лайн» йде в комплекті з повним пакетом документів.

Продукція нашої компанії відповідає санітарно-гігієнічним нормам і стандартам, які встановлені в Україні. Про це свідчить Санітарно-епідеміологічні висновки і Сертифікати відповідності. Вибираючи торгову марку «Аліса Лайн» Ви віддаєте перевагу високій якості, вигідними цінами і надійності бренду. Ми завжди раді співпрацювати з новими партнерами!

Гарних Вам покупок!