Угода

• 01 Вашу згоду з умовами використання
Наступні про авторське право (ці «Умови використання») є основними умовами використання цього сайту. Зверніть увагу, що використання вами цього Сайту означає вашу згоду слідувати і дотримуватися цих Умов використання. Якщо ви не згодні з цими Умовами використання, будь ласка, негайно покиньте цей Сайт і не використовуйте і не купуйте продукти з цього Сайту.
• 02 Ці Умови використання можуть змінитися
Ми залишаємо за собою право оновлювати або змінювати ці Умови використання в будь-який час і без попереднього повідомлення, розмістивши переглянуту версію цих Умов використання на цьому Сайті. Ці зміни набирають чинності з дати публікації нами переглянутої версії цих Умов використання на цьому Сайті. Використання вами цього Сайту після будь-яких таких змін означає вашу згоду з переглянутими Умовами використання.
Щоб попередити вас про ці зміни, ми надамо повідомлення у верхній частині цих Умов використання протягом не менше 30 днів після нової дати вступу в силу і виділимо зміни, щоб ви могли легко їх знайти. Якщо зміна не є незначною зміною (таким як зміна нашої контактної інформації) або несуттєвою зміною (таким як роз'яснення), ми також будемо публікувати повідомлення на нашій домашній сторінці в протягом 30 днів після нової дати вступу в силу, щоб попередити вас до зміни. Ви можете отримати доступ до поточної версії цих Умов використання в будь-який час, натиснувши на посилання з позначкою «Умови використання» в нижній частині кожної сторінки цього сайту.
• 03 Право власності, авторське право і торгові марки
Цей Сайт і весь його контент, включаючи, наприклад, весь текст, зображення, ілюстрації, графіку, аудіо- та відеокліпи, захищені товарними знаками, товарними знаками, законами про авторські права та інші права інтелектуальної власності та всіма правами. Сайт та його вміст належать ТОВ «Аліса Лайн», його філіям, Ліцензій та іншим третім особам. Весь вміст цього сайту захищено авторським правом як колективний твір відповідно до США та міжнародними законами і угодами про авторське право, і ТОВ «Аліса Лайн» володіє авторським правом на вибір, координацію, організацію та вдосконалення вмісту.
Окремим користувачам цього сайту дозволяється завантажувати копії інформації з цього сайту для особистого некомерційного використання. Ця обмежена відклична привілей використовувати контент жодним чином не означає передачу будь-якого права, права власності або інтересу до завантажуваного матеріалу. Ви не можете ні за яких обставин (а) змінювати інформацію на цьому Сайті або використовувати її для будь-яких комерційних цілей або для публічного показу, виконання, продажу або оренди; (Б) декомпілювати, перепроектувати або дизасемблювати будь-яку частину цього Сайту або його вміст; або (c) видалити будь-яку інформацію про авторське право, реєстрації товарного знака або інших правах власності з інформації. Ніякі матеріали з цього сайту не можуть бути скопійовані, відтворені, перевидані, завантажені, розміщені, передані або поширені будь-яким способом і в будь-якій формі, за винятком випадків, прямо зазначених вище, без попереднього отримання письмового дозволу від ТОВ «Аліса Лайн». Використання будь-яких матеріалів цього сайту на будь-якому іншому веб-сайті або в мережевий комп'ютерному середовищі заборонено.
Товарні знаки і знаки обслуговування, що використовуються або відображаються на даному Сайті ( «Товарні знаки»), є зареєстрованими і незареєстрованими товарними знаками ТОВ «Аліса Лайн» або третіх осіб. Ніщо на цьому Сайті не може бути витлумачено як надання - побічно, estoppel або іншим чином - будь-який ліцензії або права на використання будь-яких товарних знаків, представлених на сайті, без попередньої письмової згоди ТОВ «Аліса Лайн» або власника товарного знака. Зокрема, ви не можете використовувати будь-який товарний знак, що відображається на цьому сайті, як «гарячої» посилання без попередньої письмової згоди власника товарного знака.

• 04 Повідомлення про конфіденційність
Наша Політика конфіденційності та безпеки в Інтернеті є частиною цих Умов використання та включена в них. Щоб ознайомитися з нашою Політикою конфіденційності та безпеки, натисніть тут. Ваші коментарі, огляди продуктів і інші матеріали Ми вітаємо ваші коментарі щодо цього сайту і закликаємо вас представити відгуки про продукти, які ви використовували. Проте, зверніть увагу, що будь-які коментарі, відгуки, пропозиції, огляди продуктів або інші повідомлення (спільно іменовані «Коментарі»), відправлені нам, є і залишаються виключною власністю ТОВ «Алиса Лайн». Подача вами Коментарів означатиме передачу ТОВ «Аліса Лайн» всіх світових прав, прав власності та прав на всі авторські права та інші права на інтелектуальну власність в Коментарях.
ТОВ «Аліса Лайн» матиме право копіювати, розкривати, відображати або виконувати публічно, покращувати і змінювати будь-які Коментарі, які ви відправляєте для будь-яких цілей, без обмежень і без будь-якої компенсації вам. ТОВ «Аліса Лайн» також матиме право застосовувати на практиці, використовувати і вдосконалювати будь-які ідеї або винаходу, які ви відправляєте нам в будь-яких Коментарях для будь-яких цілей, без обмежень і без будь-якої компенсації вам. З цієї причини ми просимо вас не надсилати нам будь-які коментарі, які ви не хочете призначати нам, включаючи будь-яку конфіденційну інформацію, ідеї продуктів, винаходи або оригінальні твори мистецтва.
Ми залишаємо за собою право редагувати коментарі та інші матеріали, представлені користувачами, але ми не несемо відповідальності за правдивість або точність коментарів, а також не несемо відповідальності, якщо публікуються нами коментарі вважаються небажаними або образливими для певних осіб або організацій.
• 05 Ваш обліковий запис
Якщо вам не виповнилося 18 років, ви не можете придбати продукт або зареєструватися, щоб стати учасником нашого Сайту. Ви можете використовувати Сайт тільки зі схвалення і активної участі одного з батьків або опікуна, який повинен придбати продукт або стати для вас учасником нашого сайту.
Ви несете відповідальність за збереження конфіденційності інформації, яка може бути використана для доступу до вашого профілю, такий як ім'я користувача і пароль, і ви погоджуєтеся прийняти на себе всю відповідальність за всі дії, що виконуються з використанням вашого імені користувача та пароля. Крім того, ви несете відповідальність за обмеження доступу до вашого комп'ютера і не використовуєте загальнодоступні комп'ютери для доступу до вашого профілю.• 06 Ризик втрати
Всі товари, придбані на цьому Сайті, зроблені відповідно до договору поставки. Це означає, що ризик втрати і права власності на такі предмети переходить до вас при нашій доставці перевізнику.

• 06 Ризик втрати
Всі товари, придбані на цьому Сайті, зроблені відповідно до договору поставки. Це означає, що ризик втрати і права власності на такі предмети переходить до вас при нашій доставці перевізнику.
• 07 Відмова від відповідальності
Цей сайт надається на умовах «як є», «як доступно», без будь-яких запевнень або гарантій. В міру можливості, дозволеної законом, ТОВ «Аліса Лайн» і її афілійовані особи відмовляються від будь-яких заяв та гарантій, явних, маються на увазі або передбачених законом, щодо даного сайту, його вмісту, а також продуктів та послуг, що надаються через цей сайт. не обмежуючи спільності вищевикладеного, ТОВ «Аліса Лайн» відмовляється від усіх заяв і гарантій, явних, маються на увазі або встановлених законом, (а) правового титулу, правопорушень, товарності і придатності для певної мети; (Б) щодо будь-яких товарів, що пропонуються на цьому сайті (ця відмова від відповідальності не поширюється на будь-яку запропоновану гарантію продукту); (C) щодо безпеки сайту; (D) що інформація на цьому сайті, включаючи описи продуктів, є точною, повною або актуальною, або що цей сайт буде працювати без перебоїв або помилок; або (e) що контент, представлений на цьому сайті, можна застосувати або придатний для використання за межами Сполучених Штатів. чинне законодавство може не дозволяти обмеження гарантій, викладене вище, тому це обмеження гарантій може не ставитися до вас.
• 8 Обмеження відповідальності
Ні в якому разі компанія ТОВ «Аліса Лайн» або її філії або їх співробітники, директора, посадові особи, агенти, постачальники або постачальники не несуть відповідальності перед вами або будь-якою третьою стороною за будь-які збитки або пошкодження, спричинені в результаті використання або у зв'язку з його використанням. або неможливості використовувати цей сайт, будь-який контент, опублікований на цьому сайті (включаючи описи продуктів і огляди), або будь-які продукти або послуги, що надаються або придбані через цей сайт. Ваше єдиний засіб захисту, якщо ви не задоволені будь-яким продуктом, доступним через цей сайт, - це повернути продукт нам відповідно до нашої політики повернення.
це всеосяжне обмеження відповідальності, яке застосовується до всіх збитків і збитків будь-якого роду (будь то прямі, непрямі, загальні, спеціальні, непрямі, випадкові, зразкові або інші, включаючи, крім іншого, втрату даних, дохід або прибуток), незалежно від того, претензія є контрактною, деликтной (включаючи недбалість) або суворої відповідальності, навіть якщо уповноважений представник ТОВ «Аліса Лайн» був повідомлений або повинен був знати про можливість таких збитків і без урахування ефективності інших засобів правового захисту.
чинне законодавство може не дозволяти обмеження відповідальності, викладене вище, тому це обмеження відповідальності може вас не стосуватися.

• 9 Посилання на веб-сайти, керовані третіми сторонами
Цей сайт може містити посилання на веб-сайти третіх сторін. Ми не несемо відповідальності за перевірку або оцінку, і ми не гарантуємо продукти або пропозиції будь-якого з цих підприємств або окремих осіб, а також точність або вміст їх веб-сайтів. Ми не несемо ніякої відповідальності за дії, продукти і контент будь-яких таких веб-сайтів. Перед використанням будь-якого веб-сайту ви повинні ознайомитися з відповідними умовами використання та політиками. Включення посилання на цей сайт не означає нашого схвалення веб-сайту. Якщо ви вирішите отримати доступ до пов'язаних стороннім веб-сайтам, ви робите це на свій страх і ризик.
• 10 Інтерпретація
Використовуваний в цих Умовах використання термін «включаючи» означає «включаючи, але не обмежуючись».
• 11 Відмова
Наша нездатність в будь-який час вимагати виконання будь-якого положення цих Умов використання або здійснення будь-яких прав, передбачених в цьому документі, не вважатиметься відмовою від такого положення або такого права. Всі відмови повинні бути в письмовій формі. Якщо в письмовій відмові не міститься явне заяву про зворотне, ТОВ Alisa Line не відмовляється від будь-якого порушення будь-яких положень цих Умов використання або будь-яких прав, передбачених цією Угодою, не повинно розглядатися як відмова від будь-якого триваючого або подальшого порушення такого надання, відмову від самого положення, або відмова від будь-якого права відповідно до цих Умов використання.
• 12 подільності
Якщо будь-яке положення цих Умов використання буде визнано судом компетентної юрисдикції таким, що суперечить закону, таке положення повинно бути змінено і витлумачено таким чином, щоб найкращим чином досягати цілей початкового положення в максимально можливій мірі, дозволеній законом, а решта Положення цих Умов використання залишаються в повній силі і дії.
• 13 повною угодою
Ці Умови використання містять повне розуміння і угода між вами і ТОВ «Аліса Лайн» щодо використання вами цього Сайту і замінюють всі попередні повідомлення, переговори і угоди, будь то усні, письмові або електронні, між вами і ТОВ «Аліса Лайн» щодо на цей сайт.